Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Ok
x
Balík Na poštu Vám přináší možnost, zvolit si pobočku, na které bude Vaše
zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání. O připravenosti Vaší zásilky k vyzvednutí
Vás budeme informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Ok

Legenda

Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště
Parkoviště u provozovny
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00
x
German
English
Kategorie
Řezací a skenovací plotry
Bernina 830 Úvod Newsletter

Aktuality

Exkluzivní služby pouze u nás

Firma Radovský Tomáš / šicí stroje Radovský je specializovaný prodejce pocházející z 30-ti leté rodinné tradice prodeje šicích strojů a příslušenství.

Exkluzivní služby pouze u nás :

 • předvedení a zaškolení ZDARMA na jakémkoliv u nás zakoupeném š. stroji 
 • zaškolím Vás za poplatek na jakémkoliv Vámi vlastněném šicím stroji u kterého si nevíte rady s obsluhou. Stačí s ním přijít k nám na pobočku.
 • Vyzvedneme si (zdarma) u Vás doma jakýkoliv domácí šicí stroj, který potřebuje servis / opravu v Č.Budějovicích a okolí. Stroj opraví mechanik a dovezeme Vám ho zpět. Podrobnosti zde.    
 • Máme možnost si jakýkoliv stroj nechat svést z celé ČR k nám do servisu, pokud stroj řádně zabalíte do krabice.

Nabízím Vám odborný e-shop na šicí stroje všech dostupných značek včetně veškerého příslušenství. Prodáváme šicí stroje, overlocky, coverlocky, vyšívací stroje, krejčovské panny a bysty, žehlící a řezací techniku vhodné pro krejčovství, šicí dílny a módní salony, ale také pro domácnosti a speciálně ženy, které rádi tvoří patchwork a šijí quilting.

Jsem odborně školený a certifikovaný na obsluhu u většiny značek šicích strojů. Mohu Vám tedy odborně poradit s výběrem šicího stroje přímo dle Vašich požadavků. Všechny stroje umím ovládat a proto Vám je mohu odborně předvést a zaškolit Vás na ty nejdůležitější funkce. S jakýmkoliv dotazem Vám rád poradím telefonicky nebo e-mailem i po zakoupení stroje. Osobní předvedení stroje a zaškolení je možné pouze po předchozí domluvě u nás na pobočce.  

Nejsme pouze eshop, ale odborní prodejci, kteří se zabývají prodejem šicích strojů přes 15 let! Nekupujte šicí stroje v supermarketu a v eshopech, kde nemají se strojema praktické zkušenosti, ale u odborníka, který Vám jakýkoliv šicí stroj odborně předvede a vysvětlí.

Dále Vám nabízíme bezproblémový, rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis s možností našeho vyzvednutí šicího stroje přímo u Vás. Máme vlastního kvalifikovaného mechanika, který je školen u většiny značek šicích strojů a také přímo ve výrobním závodě nejkvalitnějších š. strojů Bernina ve Švýcarsku.

 OPRAVY ŠÍCÍCH STROJŮ  VŠECH ZNAČEK, TYPŮ A  STÁŘÍ. 

Provadíme servis a opravy šicích strojů všech značek, typů a stáří . Rychlý a kvalitní SERVIS!

Náš specializovaný servis šicích strojů je vybaven na velice vysoké úrovni díky 40-ti letým zkušenostem z jednoho našich mechaniků. Náš další mechanik je pravidelně školen ve výrobním závodě značky Bernina přímo ve Švýcarsku. Opravíme tedy bez problému velice staré šlapací stroje i moderní elektronické počítačově řízené šicí stroje.

 Servis šicích strojů je možné rozlišit na dvě kategorie:

 1. záruční servis šicích strojů

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis na všechny námi prodávané značky šicích strojů. Pokud k nám tedy dodáte šicí stroj s potřebnými doklady, provedeme diagnostiku stroje a následně potřebnou opravu šicího stroje.

 2. běžný servis a údržba šicích strojů (nezáruční)

V našem servisním středisku provádíme opravy a servis šicích strojů všech značek, typů a stáří (domácí i průmyslové). Pro Vaši představu uvádíme přehled nejfrekventovanějších značek, které v našem servisu šicích strojů opravujeme. Pokud se na dnešním moderním šicím stroji pravidelně šije, tak by měl být také pravidelně servisován - např. každé 2roky. 

 • Opravy veškerých domácích šicích strojů
 • Opravy overlocků
 • Prodej náhradních dílů pro veškeré značky šicích strojů
 • Prodej potřeb k šití pro šicí stroje, jakými jsou např. jehly, cívky, člunky, řemeny, čistý minerální olej atd.
 • Opravu jsme schopni po domluvě zajistit do 24hod, běžně však do 5 pracovních dnů.
 • Na opravy poskytujeme standartní 3 měsíční záruku .
 • Známé značky šicích strojů :  Veritas, Lucznik, Veronica, Privileg, Pfaff, Singer, Lada, Minerva, Brother, Janome, overlocky, Nicoleta, Toyota, Višnja, Zetina, Podolsk, Čajka, Husqvarna, AEG, Bernina, Bernette, Gritzner, Bobbin, Elna, Garudan, Juki, Luoke, Siruba, Strima, Suzuki, Marrylock, MaDe, Euromac, Yamato.

 Možnost vyzvednutí stroje u Vás doma!

Zajištění servisu vašeho šicího stroje kdekoliv v České Republice pomocí balíkové přepravy. Jednoduše objednejte přímo zde nebo volejte na

zákaznickou linku 605 122 188

Stačí vyplnit či sdělit potřebné údaje a nachystat stroj pro přepravu. Stroj musí být řádně zabalen, tak aby "přežil" balíkovou přepravu. O více se starat nemusíte! Stroj si u Vás vyzvedne, námi objednaný přepravce odveze stroj k nám, kde ho opravíme a dopravíme zpět v co nejkratší době a to vše za cenu 150Kč (jedna cesta) plus cena opravy.

Cena

opravy se pohybuje od 800 - 2000 Kč. Podrobnější cenu lze sdělit až po kontrole stroje mechanikem. Pokud tato částka bude překročena, budete telefonicky informováni naším servisním technikem.

 

Sběrná místa Vašich šicích strojů máme i v těchto městech : 

České Budějovice :

Šicí stroje Radovský

V. Nezvala 755/1

370 06 České Budějovice

tel: 605 122 188

Po-Pá 9-16.00hod.


Kdekoliv v ČR

Váš šicí stroj si stáhneme na servis a po servisu Vám ho pošleme zase zpět! Cena této služby je od 150Kč viz výše - vyzvednutí stroje u Vás doma. 

Vlastníte-li šicí stroj a najednou šicí stroj nešije korektně a Vy si nevíte se strojem rady? V tuto chvíli Vás může napadnout otázka, kde opravit šicí stroj a případně, zda se oprava šicího stroje vůbec vyplatí? Pojďme se tedy podívat na jednotlivé body postupně.

 

Vyplatí se oprava šicího stroje?

Odpověď je ve většině případů jednoduchá. Ano, ve většině se investice do opravy starého šicího stroje vyplatí (pokud se nejedná se o zásadním problém v mechanice šicího stroje, který se objevuje, ale pouze výjimečně. Oprava Vašeho šicího stroje se vyplatí a vyjde výrazně levněji, než-li koupě nového stroje, který v mnoha případech nemusí být kvalitativně na takové úrovni jako ten Váš starý. Pokud uvažujete o stroji v cenové hladině 2.000 - 5.000 Kč, kde se koupě stroje v této cenové hladině moc nevyplatí. 


Pokud tedy používáte svůj oblíbený šicí stroj, který máte např. po babičce a stroj přestane pracovat, tak jak by měl, tak opravu takového šicího stroje určitě doporučujeme. Ve většině případů se jedná o stroje vysoce kvalitní, evropské výroby, s celokovovou konstrukcí a výbornou mechanikou. Problém může být pouze v zanedbané údržbě šicího stroje. Obvykle nebyl šicí stroj mnoho let odborně čištěn, promazán, a seřízen. Samozřejmé je, že závada se na něm zákonitě objevit musela. Cuchá Vám Váš šicí stroj nitě, naráží Vám jehla do stehové desky, máte volné stehy, chvilkami se zadrhává, jde ztuha, nefungují podávací zoubky, trhá nitě? Ano, všechny tyto závady se mohou při nepravidelné údržbě šicího stroje objevit a i mnoho dalších.


Tyto závady, ale nejsou finančně náročné a proto je dobré šicí stroj svěřit do ruky specializované opravně šicích strojů. Zde se ceny za opravu šicího stroje pohybují řádově od 800Kč až do 2000Kč a stroj Vám bude po této opravě opět spolehlivě sloužit zase několik let, mnohdy i desetiletí.

Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...