Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Ok
x
Balík Na poštu Vám přináší možnost, zvolit si pobočku, na které bude Vaše
zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání. O připravenosti Vaší zásilky k vyzvednutí
Vás budeme informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Ok

Legenda

Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště
Parkoviště u provozovny
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00
x
German
English
Kategorie
Řezací a skenovací plotry
Bernina 830 Úvod Newsletter
Hl.strana / Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Vzhledem k vytíženosti našich telefonních linek Vám zde přinášíme otázky a odpovědi, kvůli kterým k nám voláte. Pokud jste tu odpověd na svou otázku nenašli, kontaktujte nás laskavě e-mailem na adrese info@sicistroje-radovsky.cz 

Děkujeme za pochopení.

 

Co mám dělat, když nemám žádné zprávy o objednávce?

Při správném odeslánání objednávky si prosím zkontrolujte, zda byl do vaší schránky doručen rekapitulační e-mail. Pokud zde do 15 minut e-mail nenajdete, vyžádejte si jej znovu na tel. 605 122 188. (Častým důvodem nedoručení bývá překlep při zadávání e-mailu, nastavení antispamového filtru, plná schránka, apod.)

 

Jsou ceny uvedeny v eshopu s DPH nebo bez DHP?

Všechny ceny v eshopu jsou vždy s DPH. Pouze v pokladně při potvrzení objednávky vidíte zvlášť cenu s DPH a cenu bez DPH.

 

Co je to proforma faktura?

Proforma faktura je výzva k platbě a je zasílána e-mailem. Jinak řečeno, je to platba předem. Zboží rezervujeme nebo objednáváme až po zaplacení proforma faktury. Částka musí být připsána na náš účet. Pokud nemáte účet u RaiffeisenBank, tak připsání peněz na náš účet může trvat 2-3 dny.

 

Kdy mohu očekávat zásilku?

Prosíme, zkontrolujte si Vaši e-mailovou schránku, ve které najdete e-mail od informačního robota, který Vás informuje o dodání zboží. Měli byste dostat celkem 4 e-maily. 1. - potvrzení Vaší registrace, 2. - Vyplněný objednávkový formulář, 3. Potvrzení Vaší objednávky, 4. Potvrzení o expedici Vašeho zboží. Pokud bude dodání delší než 7dní, budete každý týden informování e-mailem o upřesnění data dodání.

 

Mohu si objednat po telefonu?

Ano, je to možné na tel 605 122 188, kde s Vámi objednávku sepíšeme. Nejlepší je si připravit čísla produktů pro urychlení vyřízení objednávky. 

 

Je nutnost se zaregistrovat ve Vašem eshopu?

Není nutné se registrovat, při odeslání objednávky stačí vyplnit pouze dodací a kontaktní údaje. 

 

Mám možnost si šicí stroj nebo některý zde uvedený výrobek někde vyzkoušet ?

Ano, mám předváděcí pobočku v Českých Budějovicích, kde si můžete zboží v klidu vyzkoušet, zda Vám stroj či jiný výrobek sedí. Výrobek si můžete pouze prohlédnout. Po zakoupení Vám zdarma mohu udělat běžné zaškolení / předvedení š. stroje či jiného přístroje.  

 

Jak mám prohlížet prospekty?

U některých šicích strojů, jsou prospekty ke stáhnutí, aby jste je mohli prohlížet, musíte mít nainstalovaný program Acrobat Reader, který je volně ke stáhnutí.

 

Jak mám stáhnout prospekt nebo soubor?

Pro správné stažení prospektu či souboru klikněte na odkaz pro stahovaný soubor pravým tlačítkem myši a dejte možnost uložit cíl jako. Tím si ho stáhnete na svůj disk.