Hlídání úspěšně zadáno.
Hlídací pes - Nové hlídání
Cena:*
Váš email:*
* pole označená hvězdičkou,musí být vyplněny
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
x
Email úspěšně odeslán.
Odeslat další e-mail.
Vyhledání alternativy
Rádi Vám ušetříme čas při hledání vhodné alternativy k uvedenému produktu, který nemusí zcela vyhovovat Vašim představám a nenašli jste jiný vhodný produkt. Vyplňte prosím formulář níže a my se vynasnažíme o uspokojení Vašich požadavků, v co možná nejkratší době.
Vaše jméno:*
Váš email:*
Upřesnění hledání:*
* pole označená hvězdičkou,musí být vyplněny
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
x
Vložit komentář
Jméno a příjmení: *
Váš E-mail:
Text komentáře: *
Opište text z obrázku (ochrana proti spamu): *
* Pole označená hvězdičkou musí být vyplněny
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
x
Email úspěšně odeslán.
Odeslat další dotaz.
Dotaz na produkt
Vaše jméno:*
Váš email:*
Text dotazu:*
* pole označená hvězdičkou,musí být vyplněny
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
x
Email úspěšně odeslán.
Odeslat další doporučení.
Poslat produkt známému
Vaše jméno:*
E-mail příjemce:*
Zpráva:*
* pole označená hvězdičkou,musí být vyplněny
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
x
Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Ok
x
Balík Na poštu Vám přináší možnost, zvolit si pobočku, na které bude Vaše
zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání. O připravenosti Vaší zásilky k vyzvednutí
Vás budeme informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Ok

Legenda

Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště
Parkoviště u provozovny
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00
x
German
English
Kategorie
Řezací a skenovací plotry
Bernina 830 Úvod Newsletter
Hl.strana / Šicí stroje / software / pro vyšívací stroje / Vyšívací program Janome Digitizer MBX v5.0

Vyšívací program Janome Digitizer MBX v5.0

Vyšívací program Janome Digitizer MBX v5.0
Vyšívací program Janome Digitizer MBX v5.0
Vyšívací program Janome Digitizer MBX v5.0-1
Vyšívací program Janome Digitizer MBX v5.0
Doporučená cena: 36 288 Kč
Cena s DPH:
29 990 Kč / 1 199,60 EUR
Nebo 4x 7 497 Kč
Dostupnost/termín dodání: na dotaz
Číslo produktu: 108834
Výrobce: Janome
Záruka: 24 měsíců
Sdílení:
Program je v české verzi a s perfektním českým návodem o 350 stranách s přesným popisem a vizualizací + DVD.

Popis
Komentáře
Hlídací pes
Vyšívací program Janome Digitizer MBX v5.0


Porovnávací tabulka vyšívacích programů Janome ke stáhnutí ZDE


Digitizer MBX ver. 5.0 s je nejnovější cloudová verze programu od firmy Wilcom, tato verze má kompletně vylepšený design, intuitivní ovládání, samozřejmostí zůstává integrovaný program (je součástí) CorelDRAW® Graphics Suite X6, je vyšívací software jak pro začátečníky, tak pro absolutní profesionály. Tento program byl vytvářen ve spolupráci s firmou Wilcom® a CorelDRAW®, takže lze právem považovat za špičku mezi programy. Konkurence program této kvality nabízí za 3 násobek ceny. Prosím neporovnávejte tento program v žádném případě s naivními SW zdarma, které nabízí někteří prodejci.Již žádný import vektorové grafiky, vše je v jednom softwaru připraveno ihned k použití. Nová generace programu Digitizer MBX díky exkluzivní spolupráci se společností Wilcom® a Corel přinesla kombinaci vyšívacího prostředí s CorelDRAW® Graphics Suite X6 integrovaného přímo ve Digitizer MBX®. Toto spojení otevírá široké možnosti na poli kombinace tisku a výšivky a použití již hotových vektorově zpracovaných designů.

Digitizer MBX verze 5.0 má oproti předchozí verzi: vylepšené řazení barev nití, lepší konverze písem typu TrueType, kvalitnější simulace vyšívání, program obsahuje všechny typy rámečků od firmy Janome a máte možnost si vytvořit vlastní rámečky, takže nemáte žádné omezení, rozšíření exportu a importu více formátů do všech typů vyšívacích strojů na trhu.
Digitizer MBX® je ideálním řešením pro začátečníky ve vyšívání a skvělým nástrojem pro odvětví digitálního tisku a sítotisku. Díky osvědčeným vlastnostem a funkcím Digitizeru s kombinací CorelDRAW® Graphics Suite X6 dává široké možnosti pro vstup tiskařského odvětví na pole vyšívání. Jeho kreativitu ocení i grafická studia nezabývající se přímo výrobou. Rozšiřuje možnosti ucelených grafických návrhů a kompletních grafických manuálů.
Digitizer MBX® je profesionální řešení vyšívacího software pro tvorbu dekorativních designů pro vyšívací firmy. Je využíván světovými módními značkami, v reklamním průmyslu a v textilní výrobě vůbec. Je považován za špičku ve vyšívacím software pro efektivní a rychlou tvorbu kvalitní výšivky.

Ideální prostředí pro tvorbu klasických log a designů
Prostředí s funkcemi pro módní design
Plně kreativní umělecké prostředí
Velmi dlouho většina zákazníků potřebuje aby vyšívací programy spolupracovali s Corelem. Tato nejnovější verze toto již umí a nejen to, dokáže i mnohem více.
Už si nemusíte kupovat Corel jako program za velmi vysokou cenu. Náš program ho má v sobě (CorelDRAW Essentials X6). Velmi mnoho našich zákazníků využívá výhody, které nabízí Corel při práci s logy a znají práci v Corel programu velmi dobře. Nyní předělání takového loga na výšivku bude velmi intuitivní. Jiní zákazníci si stěžovali, že jejich dodavatelé jim zasílají loga na vyšívání ve špatné kvalitě, které v grafických programech nemají rovné kontury a linky. Nyní můžete tyto loga narýsovat v Corelu a jejich předělání je nyní pouze formalita. Očividně program Digitizer MBX umožní kontrolu nad kvalitou stehu, sílou kontur, sklonu výšivky atd.
Janome Digitizer MBX to je profesionální program pro tvorbu výšivky. Je jednoduchý v obsluze, menu je intuitivní, obrázkové. Po dvou hodinách školení můžete samostatně projektovat výšivku. Pomocí jednoho počítače a programu můžete kontrolovat více strojů a na každém z nich můžete vyšívat něco jiného.
Základní rysy: součástí je program Cutwork, 108 zabudovaných písem TrueType, které jsou ve Windows, možnost vytváření křížkových stehů, možnost volného kreslení) možnost kreslení na tabletu s přenosem), neomezené možnosti výplní ploch s různými kombinacemi křížkových stehů, nastavení hustoty saténových stehů, možnost stahování grafiky ve formátu .eps atd.

Podporované formáty k zápisu:
Janome: JEF, JPX, SEW
Elna: JEF, JPX, SEW, EMD
Kenmore: JEF, SEW
Bernina: EXP
Brother/Babylock/Deco: PES, PEC
Husqvarna/Viking: VP3, VIP, SHV, HUS
Pfaff: VP3, VIP, SHV, HUS, PCS, PCD, PCQ, PCM
Singer: XXX, CSD
Poem/Huskygram: CSD
Melco: EXP
Tajima: DST

Vytvořte si originální výšivku
Digitizer MBX vám umožní vytvářet celkové originální vzory výšivky díky užívání dostupných příkladů pro tvorbu výšivky. Nebuďte smutní z toho, kdy kvalita obrázku, nebo fotografií není v nejlepší kvalitě - Digitizer MBX obsahuje program CorelDRAW, díky kterému můžete předělat vektorové soubory a také obrázky typu BMP, nebo JPG na stehy. Vytváření stehů je nyní velmi jednoduché. Konkurenční programy, nebo programy Free vám tuto funkci nikdy neumožní anebo byste si museli za velmi vysoké náklady pořídit licenci Corel, ale to s námi nemusíte, máte ji již v programu.
Funkce programu
Digitizer MBX obsahuje možnosti automatického, poloautomatického a ručního projektování výšivky. Můžete z počátku využívat automatickou tvorbu a později intuitivně ovlivňovat kvalitu a různě měnit a doplňovat výšivku dle vašich požadavků. Nejste ničím blokování, můžete být maximálně kreativní.
Funkce - Click-to-Design - automatická změna vektorových souborů, fotografie, nebo obrázek převedete na hotovou výšivku pomocí jednoho kliku. Během 5 sekund máte výšivku hotovou.
Funkce - Click-to-Stitch - je poloautomat pro tvorbu výšivky. Označ si jednotlivé díly obrázku, nebo loga a předělej ho na výšivku (v pořadí tak jak chcete, aby byla výšivka vyšívána, dokážete tím ovlivnit rychlost a čas výšivky)
Funkce - Freehand - využij svou fantazii, vytvoř si svoji výšivku, oprav si kontury, vyber si podrobnosti, vyberte si z velkého množství typu stehů, vyplňte si plochu z velkého výběru efektních stehů a výplní. Získáte tím neskutečné efekty, plastické stehy a 3D efekty. Nezávisle od vybrané metody bude výsledek opravdu profesionální; co víc, můžete si vše průběžně kontrolovat v doplňku „vizualizace“ nebo si výšivku „vyšít“ na obrazovce vašeho počítače před tím, než si vše vyšijete na stroji.
Photo Click
Funkce Photo Click předělává automatem fotografie (portréty) na výšivku. Díky této funkci můžete profesionálně vyšívat tváře vašich blízkých, nebo známých osob. To je přece úžasné. Stačí vám jedno kliknutí a máte hotovou výšivku. Dokonalý efekt během několika sekund.
Automatické aplikace
Unikátní doplněk aplikace Digitizer MBX funguje na jeden klik - vytvoří ideální aplikace, perfektní saténové výplně se generují automaticky včetně bordurovacích rámečků. Ještě nikdy nebylo vytvoření výšivky tak jednoduché.
Kontury
Za pomocí Digitizeru MBX můžete tvořit ozdobné stehy i obrysové kontury pro ideální zakončení, nebo jednoduše přidat různé detaily do již vytvořeného vzoru i za pomocí funkcí například malování, které znáte ve vašem počítači. Digitizer MBX totiž komunikuje i mezi těmito jednoduchými programy. Máte absolutní kontrolu nad délkou a šířkou stehu a nad jeho kvalitou a typem. Můžete si vybrat trojitý vázaný steh, nebo vykreslit lépe kontury výšivky - je to tak jednoduché.
Můžete upravit a doplnit počet stehů podle síly nitě, které chcete používat pro vyšívání. Všechno máte pod kontrolou.
Pokročilé modifikace
S Digitizerem MBX můžete precizně doplnit vyšívací projekty pro individuální požadavky. Design může být dělené a stínované pro zlepšení kvality výšivky. Nebudete ničím překvapeni, můžete si vybírat z velkého výběru stehů saténových, cik cak, trojitých, máte na výběr více než 150 různých tkacích stehů, výplňových, ozdobných pro originální design. Také si můžete vytvářet svoje nové stehy.
Fantastické výplně
V programu Digitizer MBX si můžete jednoduše vybírat různé efektní typy vyplňování ploch, které umožní i zajímavé 3D efekty a plastické stehy.
Změna rozměrů vzorů
Výhodou Digitizeru MBX je, že můžete jednoduše měnit velikost vzoru a program si tuto výšivku vždy sám automaticky přepočítá a upraví při zachování kvality. Díky tomu výšivky vypadá vždy stejně i při různých velikostech. Ale co víc, program dokáže importovat výšivky do všech formátů pro vyšívací stroje, které jsou na trhu a to vždy při zachování stejné kvality. Dokonce si můžete sami nastavit typ rámečku - rámeček si sami vytvořit - pro který chcete vyšívat. Nikdy vás nezastaví informace, že tento typ rámečku není v programu dostupný, sami si jej připravíte a uložíte.
Zrcadlení a rotace výšivky
Vzory můžete otáčet, překlápět, zrcadlit a různě naklánět, tak aby vám co nejlépe pasovali do vašeho projektu. V kombinaci se stínováním a výplněmi vytvoříte úžasné vzory. Můžete vzory jednoduše kopírovat a vkládat, pokrýt velké plochy jako jsou ubrusy, nebo povlečení. Díky tomu můžete za pomocí jednoho motivu vytvořit souvislou řadu vzorů, které v celkovém designu mohou udělat překrásný vzor.
Skutečné barvy podkladů a nití
Díky možnosti změn podkladových materiálů, výplní a typů barev nití, můžete jasně předdefinovat už v počítači všechny vizualizace, takže výsledný efekt je velmi věrohodný. Už na obrazovce počítače uvidíte, jak výšivka bude vypadat na výrobku, a vyhnete se nepříjemným zjištěním, kdy některé barvy nevypadají tak dobře.
Písmo a číslice
Přidej texty a monogramy do svých projektů. Nejsi ničím limitovaný. Napiš něco na ručníky, polštáře, oblečení). Text můžete měnit, může se překrývat, propojovat. Díky více než 100 naprogramovaných vyšívacích písem (dodatečně si můžete neimportovat z programu Windows při použití doplňku „TrueTypeFont“) si můžete být jistí, že vždy najdete to, co hledáte.
Nastavení vzorů pro různé typy tkanin
Nastavení vzorů pro tkaniny, které mohou díky své kvalitě výšivku změnit, poškodit tvar a vykreslení vzoru najdete v doplňkové funkci „stretching allowance“ a „pull compensation“. Můžete si zde vybrat typ materiálu a stupeň jeho roztažnosti, Digitizer MBX udělá zbytek za vás, automaticky nastaví vzory tak abyste dokonale zachovali všechny efekty i v případě velmi nepoddajných materiálů (roztaživý polyester, měkká tkanina).
Galerie vzorů
Digitizer MBX obsahuje také galerii vzorů - která vám zaručí velmi přehledné a jednoduché vybírání výšivek. Vše najdete v jednom katalogu a jednoduše můžete hledat a vybírat z CD, USB a jiných zařízení.
Digitizer MBX dokáže přečíst všechny typy formátů vyšívacích strojů a dokáže převádět z jednoho do druhého. Program také jednoduše funkci EASY EDIT, kdy můžete lehce opravit každý jednotlivý vzor, každý steh a vpich do materiálu.
Tam kde jiní končí, my teprve začínáme. Využijte všechny možnosti a nechejte se hýčkat vlastností Digitizeru MBX včetně aktualizací, které vám garantují i v budoucnu fungování na vašem počítači. Využijte snadné komunikace s vašimi klienty a reklamními agenturami díky programu Corel.

Vložit nový komentář
Je pro vás cena produktu neadekvátní?
Napište částku za jakou jste ochoten/ochotna za tento produkt zaplatit a kontakt na vás. V případě, že se cena změní k této hranici, budeme Vás kontaktovat.
Vložit nový požadavek
Související zboží
Vyšívací program Janome Digitizer Jr V5 Vyšívací program Janome Digitizer Jr V5
9 490,- Kč
379,60 EUR
Dostupnost: na dotaz
vyšívací stroj Janome MB - 4 S vyšívací stroj Janome MB - 4 S
155 990,- Kč
6 239,62 EUR
Dostupnost: na dotaz
šicí a vyšívací stroj Janome MC 9850 šicí a vyšívací stroj Janome MC 9850
49 500,- Kč
1 980,00 EUR
Dostupnost: na dotaz