Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Ok
x
Balík Na poštu Vám přináší možnost, zvolit si pobočku, na které bude Vaše
zásilka připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po podání. O připravenosti Vaší zásilky k vyzvednutí
Vás budeme informovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Ok

Legenda

Otevírací doba provozovny
Bankomat na poště
Parkoviště u provozovny
Příjem balíkových a listovních zásilek a peněžních poukázek
Prodloužená otevírací doba provozovny – po 18.00
x
German
English
Kategorie
Řezací a skenovací plotry
Bernina 830 Úvod Newsletter
Hl.strana / Nová řada šicích strojů Bernette 70/77/79

Nová řada šicích strojů Bernette 70/77/79

NOVINKA na trhu roku 2019 :  velice kvalitní s polehlivé šicí stroje Švýcarské značky Bernette. Nová řada Bernette má 3 nové modely - šicí stroj Bernette 77, vyšívací stroj Bernette Deco 70 a kombinace šicího a vyšívacího stroje dohromady Bernette 79. Nové modely vynikají hlavně velkým prostorem / ramenem pro šití, integrovaných vrchním posuvem látky, zcela automatickým odstřihem spodní a vrchní nitě, programovatelným pedálem a velice propracovaným MENU ve stroji, které je velice intuitivní a jednoduché pro ovládání stroje.

Všechny nové Bernette máme skladem u nás na prodejně v Č.Budějovicích, kde je možnost si jakýkoliv stroj vyzkoušet, případně rovnou zakoupit včetně zaškolení ZDARMA. 

Proč bernette

Šití je vášeň, a není nic krásnějšího, než tuto vášeň vyjádřit vlastní tvorbou. Máte také spousty skvělých nápadů? Hledáte šicí stroj, který by Vám pomohl Vaše nápady realizovat? Šicí stroje bernette jsou přitažlivé, se snadnou obsluhou, s množstvím skvělých funkcí a za příjemnou cenu. Rázem se dostanete na vyšší úroveň.

Ať už si chcete vytvořit jedinečné džíny, ozdobit halenku nebo hledáte-li šicí stroj s možností vyšívání, stroj bernette je vždy dobrou volbou, která změní Vaše plány ve skutečnost. Ať si zvolíte kterýkoli model, stroje bernette Vás vždy dostanou svou všestranností a spolehlivostí. Jejich pevná konstrukce, stabilita a trvanlivost Vám zaručuje pohodu na dlouho dopředu. Šicí a vyšívací stroje bernette vypadají skvěle a nabízejí Vám vše, co můžete pro svou tvůrčí práci potřebovat.

Modely řady bernette 70 umožňují snadné ovládání a navigaci prostřednictvím 5 palcové barevné dotykové obrazovky nebo multifunkčními ovladači. Díky řadě funkcí pro nejlepší šití, quiltování i vyšívání nestojí Vaší kreativitě nic v cestě. Můžete si vybrat mezi šicím strojem b77, vyšívacím strojem b70 DECO nebo špičkovým b79, který zvládne obojí.

šicí stroj bernette77

Cenově dostupný šicí stroj se spoustou vychytávek

b77 se zaměřuje výhradně na šití a quiltování . Chcete být kreativní a ušít si své vlastní oblečení, quilty nebo doplňky? Dejte se do toho. prozkoumejte nové stehy a šicí techniky s tímto počítačovým šicím strojem se snadnou obsluhou. Chcete si ušít tenké šifónové šaty nebo psaníčko z jemné kůže? Žádný problém, na stroji b77 m můžete šít ze všech materiálů. Můžete rovnoměrně quiltovat několik vrstev s vynikající kvalitou stehu . Užijte si nekonečných kreativních možností stroje b77 a nechte se inspirovat pro Váš další výrobek!

 • 5 palcová barevná dotyková obrazovka pro snadnou navigaci
 • Snadná a rychlá obsluha multifunkčními ovladači
 • Šicí rádce s mnoha cennými tipy
 • Duální podavač pro rovnoměrné podávání látky
 • Ovládací pedál s programovatelným patním přepínačem
 • Poloautomatický navlékač jehly
 • 500 stehů, včetně 17 různých knoflíkových dírek
 • 8 přítlačných patek a velký přídavný stolek v základní výbavě

 

šicí a vyšívací stroj bernette79

Atraktivní šicí a vyšívací stroj

b79 je nejvyšším modelem řady. Poskytuje vše, co kreativní lidé potřebují - tento stroj „dva v jednom" v sobě spojuje výhody šicího stroje B77 a vyšívacího stroje b70 DECO. Tak co takhle dodat Vašim vlastnoručně ušitým šatům jedinečnost například vyšitím květinového motivu? Nebo jste nováček a šijete svůj první povlak na polštář? Tento počítačová stroj s atraktivní cenouto zvládne vše. Má snadnou obsluhu a široký výběr funkcí, Vaše kreativita není ničím omezena.

 • 5 palcová barevná dotyková obrazovka pro snadnou navigaci
 • Snadná a rychlá obsluha multifunkčními ovladači
 • Velký šicí a vyšívací prostor
 • 500 stehů a neomezené možnosti s designérem stehů
 • Duální podavač pro rovnoměrné podávání látky
 • Ovládací pedál s programovatelným patním přepínačem
 • Vyšívací modul se třemi rámečky a s rozeznáním rámečku
 • 2 moduly z vyšívacího softwaru BERNINA Toolbox

 

 

 

vyšívací stroj bernette70 DECO

Počítačový vyšívací stroj posune Vaši kreativitu na vyšší úroveň

b70 DECO je skutečný specialista. Jako čistě vyšívací stroj, nabízí vše pro zdobení a vytváření jedinečných oděvů či doplňků. Má nainstalováno přes 200 výšivkových vzorů, takže si snadno vyberete ten pravý. Navíc jej můžete editovat přímo na dotykové obrazovce. Chcete něco, co máte jenom Vy? Otevírejte a ukládejte si své vlastní výšivkové vzory přesUSB flash disk. Posuňte svou kreativitu na vyšší úroveň s moduly Nápisy a Editace z vyšívacího softwaruBERNINA Toolbox.

 • Na 5 palcové barevné dotykové obrazovce můžete pohodlně editovat výšivkové motivy
 • Snadná a rychlá obsluha pomocí multifunkčních ovladačů
 • Vyšívací modul se třemi rámečky a s rozeznáním rámečku
 • Maximální plocha výšivky 260 x 160 mm pro velké vzory
 • 208 předinstalovaných výšivkových motivů
 • Kompatibilní s mnoha různými formáty vzorů
 • Praktická čidla horní a spodní nitě
 • Moduly Nápisy a Editace z vyšívacího softwaru BERNINA Toolbox

Snadná a rychlá obsluha přes dotykovou obrazovku nebo multifunkčními ovladači

 

Najděte si ty pravé stehy a upravte si je, optimalizujte si napětí nitě přes 5 palcovou barevnou dotykovou obrazovku. Která je optimálně umístěna uprostřed stroje. Nastavte si rychle délku nebo šířku stehů otočnými multifunkčními ovladači, třeba i během šití. Nechte si poradit nejvhodnější stehy pro danou látku od šicího rádce.

 

Snadná a rychlá obsluha přes dotykovou obrazovku nebo multifunkčními ovladači

Jasný a prostorný pro rychlé a přesné šití

 

Se čtyřmi LED lampami nezůstane váš pracovní prostor 230 mm prostoru vpravo od jehly potmě. Přídavný stolek na volném rameni Vám poskytne dost místa a pohodlí i pro velké výrobky a quilty.

 

Jasný a prostorný pro rychlé a přesné šití

Duální podavač pro rovnoměrné podávání látky

 

Integrovaný duální podavač se snadnou aktivací Vám zaručí rovnoměrné vedení všech druhů látek shora i zespodu. Je vynikající pro šití z více vrstev nebo pro hladké a jemné materiály. Konec klouzání vrstev a krabacení švů.

 

Duální podavač pro rovnoměrné podávání látky

Funkce zapošití a automatický odstřih nití

 

S funkcí automatické zapošití už nebudete muset šít pozadu, abyste zabránili párání švů. Na konci švu prostě stiskněte tlačítko zapošití. Hned potom stiskněte tlačítko automatický odstřih nití, nitě se ustřihnou a šev je zakončený. Chcete to ještě rychleji? Naprogramujte si tyto funkce do patního přepínače na ovládacím pedálu - jednou přišlápněte patou, šev se automaticky zapošije a odstřihnou se nitě!

 

Funkce zapošití a automatický odstřih nití

Ještě pohodlnější šití

 

poloautomatickým navlékačem jehly se navlečení nitě stává hračkou. Přítlačná patka se automaticky spustí do správné polohy a odřezávač nitě Vám přidrží nit na místě. Ještě většího pohodlí dosáhnete s kolenní pákou pro zdvihání a spouštění přítlačné patky, protože budete mít ruce volné pro vedení látky.

 

Ještě pohodlnější šití

Ozdobné a quiltovací stehy pro kouzelné zdobení

 

Samozřejmě, že na stroji B77 můžete lemovat a entlovat, šít pružné švy na úpletech na trička a vybrat si ze 17 knoflíkových dírek. Ale je toho zde mnohem více, než základní praktické stehy: vytvořte si atraktivní zdobení se 133 ozdobnými a 35 quiltovacími stehy. Vaše vlastní nastavení stehů se dočasně uloží a můžete si je uložit do osobní paměti pro pozdější použití.

 

Ozdobné a quiltovací stehy pro kouzelné zdobení

Ten pravý přítlak patky pro jakoukoli práci

 

V základní výbavě Vaší bernetty 77 je 8 přítlačných patek. Můžete si zvolit nejvhodnější patku podle látky nebo způsobu šití. Můžete si například vybrat entlovací patku pro entlovací stehy, vyšívací patku pro ozdobné stehy nebo patku pro knoflíkové dírky s posuvným měřítkem pro Vaše knoflíkové dírky. S vhodnou patkou vyrobíte Váš projekt rychle a s vynikající kvalitou stehu. Praktické doporučení přítlačné patky ukazuje nejvhodnější patku pro daný steh.

 

Ten pravý přítlak patky pro jakoukoli práci

Mladý design

Za návrh nové řady strojů bernette London blo:c obdrželi mladí studenti průmyslového designu z Univerzity aplikovaných věd v severozápadním Švýcarsku ocenění za umění a design. Cílem bylo vytvořit šicí stroj s mladým designem. Studenti Mario Rohner a Florian Huber vytvořili nový design stroje bernette London 8. V roce 2012 vyhráli tito mladí tvůrci designérskou cenu RedBloc díky zcela novým a nádherným prvkům: hladký bílý povrch s černým zvýrazněním a zapuštěné ruční kolo. Ocenění vyzdvihuje výjimečný design, kvalitu, výraz inovace ve formě i funkci. Mladý design pro každý věk. Jednoduchý, moderní, urbanistický, mužný. A to je řada London. Prostě blo:c!

Související odkazy
Líbí se vám náš článek? Sdílejte ho s ostatními...